Lethe Ağva Butik Otel Hakkında

Ağva otelleri arasında, önceliği huzurlu ve romantik bir ortam olan, eşsiz bir ağva butik otel deneyimi.

Ağva'nın henüz keşfedilmemiş doğasının güzelliği, İstanbul'un stresinden ve karmaşasından kaçıp dinlenmek isteyenler için limon ve hurma ağaçlarının altında, ağva nehrinin nefes kesen manzarasında bir yenilenme fırsatı sunuyor.

Thumb wide 0e9dce19a1d3ade717955bdd19a60c2d

LETHE EXCLUSIVE HOTEL

Lethe ifadesine ve motiflerine birçok önemli edebi eserde rastlanır. Her ne kadar farklı eserlerde hem birbirinden hem de mitolojideki tasvirinden farklı bir biçimde yer alsa da temel özelliği olan unutkanlık vermesidir. Dante'nin İlahi Komedya adlı eserinde yer alır. Dante Araf'ta bulunan bir nehire adını vermiştir. Suyunu içenlere geçmişlerini unutturan ve onları yenileyen bir nehirdir.

AĞVA'DA DOĞAL YAŞAM

Heykeller, sanat objeleri ve klasik tarz dekorasyonla bezenmiş Lethe’nin özgün tasarımıyla dikkat çeken odalarında jakuzi ve şömine keyfi yapabilir, otele ait bisikletler ile Ağva sahiline ve etraftaki köylere ve ormanlara ulaşabilirsiniz. Erişilmemiş doğa, şehrin karmaşasını unutturacak güzellikte sizi bekliyor.

Thumb wide b5a2078db31c079f9822864331b49d0d
Thumb wide b5f3886b14f1a3856546eeb6fc35c709

LETHE AĞVA'DA KALİTELİ ZAMAN GEÇİRİN

Karadeniz'e has iklimi, odun kömürü kokusu ve eşsiz bir doğal doku. Rüya gibi bir nehir olan Göksu'nun kenarında, ruhunuzu arındırmak ve doğanın ruhuna yeniden kavuşmak isterseniz, sizleri Lethe Exclusive Hotel butik otele bekliyoruz..